Teknologjia e Materialeve Guangzhou Hongwu Co, Ltd

Shto: Dhoma 307, Chuangkegu, Nr.43 Tangdong East Rruga, Rrethi Tianhe, Qyteti Guangzhou, Provinca Guangdong, Kinë

Tel: 8620-87226359; 8620-87748917

Skype & MSN: hkdongyang@hotmail.com

Çfarë është aplikacioni: 17876573996

KONSULTIM FALAS

Na dërgoni me email me ndonjë pyetje ose pyetje ose përdorni të dhënat tona të kontaktit. Do të ishim të lumtur t'u përgjigjeshim pyetjeve tuaja.

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni